Kupa hakemleri açıklandı

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Şanlıurfaspor-Kırklarelispor maçını Emre Kosif yönetecek.

Kupa hakemleri açıklandı

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Şanlıurfaspor-Kırklarelispor maçını Emre Kosif yönetecek.

30 Kasım 2015 Pazartesi 17:18
4568 Okunma
Kupa hakemleri açıklandı
Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Şanlıurfaspor-Kırklarelispor maçını Emre Kosif yönetecek.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak maçların programı ve karşılaşmalarda görev yapacak hakemler şöyle:
Yarın:
13.00 Aydınspor 1923-Denizlispor: Erdem İren (Adnan Menderes)
13.00 24 Erzincanspor-Antalyaspor: Arda Kardeşler (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Sarıyer-Kayserispor: Erkan Özdamar (Yusuf Ziya Öniş)
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor: Burak Taşkınsoy (Seyrantepe DİSKİ)
15.30 Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Volkan Şeker (Osmanlı)
18.00 Bursaspor-UTAŞ Uşakspor: Cihad Sizer (Bursa Atatürk)
20.30 Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor: Oktay Taş (Büyükşehir Torku Arena)
2 Aralık Çarşamba:
11.30 Iğdır Arasspor-Bandırmaspor: Erkoç Doğan (Iğdır Kışla Semt)
13.00 1461 Trabzon-Pazarspor: Mehmet Karanlık (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Fatih Karagümrük-Mersin İdmanyurdu: Levent Balcı (Vefa)
13.00 Tuzlaspor-Manisaspor: Bayram Başkan (Tuzla Belediye)
13.00 Çine Madranspor-Bucaspor: Hasan Hüseyin Yıldırım (Çine Yüksel Yalova)
13.00 Boluspor-Ümraniyespor: Ali Adıgüzel (Bolu Atatürk)
13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşa: Emre Altun (Kastamonu Gazi)
13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği: Tugay Kaan Numanoğlu (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.00 Kardemir Karabükspor-Payasspor: Nuri Karahançer (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor: Emre Kosif (Şanlıurfa GAP Arena)
13.00 İnegölspor-Balıkesirspor: Erdoğan Özkaya (İnegöl İlçe)
15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor: Yasin Kol (İzmir Atatürk)
18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor: Hasan Ertuğan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor: Sertaç Şaroğlu (Yeni Rize)
3 Aralık Perşembe:
13.00 Kartalspor-Giresunspor: Gürel Uzuner (Kartal)
13.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor: Yiğit Peşin (Menemen)
15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor: Ali Karatutlu (İzmir Atatürk)
15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor: Yiğit Arslan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor: Yaşar Can Temizel (Kamil Ocak)
20.30 Akhisar Belediyespor-Dardanelspor: Bilal Köseoğlu (Manisa 19 Mayıs) 
Son Güncelleme: 01.12.2015 08:34
Anahtar Kelimeler:
Kupa Hakemleri Açıklandı
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner57

banner54