AK Adayalar çalışmalara hız verdi

.

AK Adayalar çalışmalara hız verdi

.

22 Ekim 2015 Perşembe 19:50
1723 Okunma
AK Adayalar çalışmalara hız verdi
AK VEKİL ÖZCAN, EV TOPLANTISINDA;
“İstikrar ve refah için AK Parti” 
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, Harran Kapı Mahallesinde Beden Ailesinin düzenlemiş olduğu ev toplantısına katılarak İstikrar Huzur ve Refah için AK Parti dedi. 
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan gündüz Eyyübiye, Harran ve Akçakale ilçelerinde yapmış olduğu seçim çalışmalarının yanı sıra merkezde de katılmış olduğu ev toplantılarında da 1 Kasımda yapılacak olan seçimler için istikrar huzur ve refah için AK Parti'ye oy istedi. 

Toplantıyı düzenleyen Beden Ailesi fertlerine teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “1 Kasım’da tekrar halkın idaresine başvurmak üzere inşallah sahaya indik ve sizlerin karşısına tekrar geldik. İnanın gittiğimiz her yerde inanıyorum ki; 1 Kasım’da özellikle Şanlıurfa’dan tüm Türkiye’ye güzel bir mesaj verecektir. Çünkü Şanlıurfa Kürdüyle,Arabıyla,Türküyle, Alevisiyle,Sünnisiyle bir huzur şehri ve biz İbrahim şehrinde huzurlu yaşamak isteyen insanlarız. Bildiği gibi çözüm süreci devam ediyordu. Cumhur Başkanımız ve AK Parti olarak siyasi bedeli ne olursa olsun dedik biz bu sorunu çözeceğiz. Şeffaf bir şekilde bütün diğer muhalefet partilerinin bizi tenkit etmelerine rağmen, bu barış sürecine karşı çıkmalarına rağmen biz ısrarla devam ettik. Ancak 7 Hazirandan sonra gördüğünüz gibi daha hükümet kurulmadan bir boşluk zannettiler dış güçlerinde maşası olduğu için bu örgütler Suruç olayından başlayarak Ceylanpınar olayının ardından Türkiye’yi bir kaosa sürüklemeye çalıştılardedi.
İslam kelimesinden çok rahatsız olan insanların olduğunu belirten AK Vekil Yrd.Doç.Özcan, “Türkiye’nin tekrar İslam aleminin bayraklarını yapmasını istemeyen bir çok güç vardır. Çünkü Osmanlı döneminde birkaç asır ilam bayraklarını yapan bir geleneğe ve ecdada sahibiz.Biliyorlar tekrar ayağı kalkarsak tekrar o eski ihtişama döneceğiz ve bütün bölgenin sigortası olmak durumundayız ki bütün Dünya’nın neresine giderseniz gidin bütün Müslümanların umudu Türkiye olmuştur. Türkiye’nin umudu ve kaderi AK Parti ile eşleşmiştir. Bundan 13 yıl önce gençler hatırlamaya bilirler 13 yıl öncesine kadar inanın Türkiye’de sabah ne olacağını hiç bilmiyorduk psikolojimiz bozulmuştu.Hergün neyle karşılaşacağımızı düşünerek o psikoloji ile yatıp kalkardık. Ama 2002’den sonra güzel bir istikrar yakaladık o istikrarı da 13 yıl devam ettirdik inşallah bu 4 ay süre bir ara süre oldu. Tekrar 1 Kasım da aynı istikrarı ve dolayısıyla ekonomik istikrarı yakalarız”diye konuştu.

AK VEKİL ADAYI YILDIZ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR;
“İstikrar için AK Parti”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. İbrahim Halil Yıldız, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 
Seçim bölgesi Suruç ilçesinde kapı kapı dolaşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. İbrahim Halil Yıldız, yol çalışmalarında çalışan işçileri de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Seçim bölgesi Suruç ilçesinde ayak basmadık yer kalmayıncaya kadar çalışmalarını sürdüreceğini belirten AK aday Yıldız, “Aligör Mahallesinde asfalt çalışmaları devam ediyor. Burada yapılan asfalt çalışmaları geçici kış aylarının ardından Beton asfalt çalışması yapılacak. Suruç’ta tüm alanlarda çalışmalar devem ediyor. Suruç’u ileri bir noktaya taşıyabilmek için çalışmalar sürüyor ”dedi.


Yıldız ev toplantısında 
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Halil Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Karaköprü’de ev toplantısına katıldı. Yıldız, istikrarın yeniden sağlanması için AK Partinin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini söyledi. 
AK aday İbrahim Halil Yıldız sırasında AK Parti Karaköprü İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. 13 yıldır ülke genelinde birçok hizmete imzasını atan AK Parti hükümetinin sağladığı istikrarın, huzurun ve refahın devam etmesi için 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu anlatan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Halil Yıldız seçmenlerden destek istedi. 
Muhalefet partilerinin iktidar olmaya kendilerinin bile inanmadığını aktaran Yıldız, AK Parti kadrolarının yeniden iktidar olması gerektiğini söyledi.Karaköprülü seçmenlere Türkiye’de oynanan oyunları anlatan Yıldız, bu oyunların AK Parti üzerinden oynandığını ve Türkiye’nin önünü tıkamak için AK Parti’nin hedef alındığını belirtti. 
Ülke içinde ve dışında oynanan oyunlar nedeniyle herkesin dikkatli olması gerektiğini söyleyen Yıldız, “AK Parti kadrolarının 13 yılda yaptıkları ortada, diğer partilerin konuşacağı bir icraatı bile yok. Türkiye’nin her şehrinde her alanında Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan çalışmalar AK Parti tarafından 10 yılda hatta 5 yılda yapıldı. Bu gelişmeler birilerini rahatsız etti. Biz büyüyen gelişen ve üretken bir Türkiye’nin devamı için AK Parti’ye destek vermeliyiz” diye konuştu.
AK ADAY KAÇAR, SİVEREK MEMUR SEN BULUŞMASINDA;
“Oynanan oyunlara ‘Dur’ demenin de arefesindeyiz”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı ve aynı zaman SağlıkSen ve Memur Sen Onursal Genel Başkanı olan Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa MilletvekiliM.KasımGülpınar, Siverek Belediye Başkanı Av.ResulYılmaz, Memur Sen il Başkanı İbrahim Coşkun, Siverek Memur Sen ilçe Başkanı Fikret Aslanparçasıile beraber Memur Sen Siverek temsilciliğince düzenlenen buluşmaya katıldı. Türkiye üzerinde oynanan oyunlara ‘Dur’ demenin arafesinde olduğunu söyledi.
Milletvekili adayı Kaçar, Memur Sen’in,toplum değerlerinin korunması ve demokratik ilkelerin hayata geçirilmesinde aktif rol oynadığını dile getirerek Memur Sen’in onurlu bir duruş sergilediğini söyledi.

Memur Sen’in onurlu bir duruş sergilediğini her fırsatta dile getirdiğini belirten Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, “Memur Sen, bu ülkenin geleceğini dert edinen, özelde üyesinin genelde insanlık âleminin geleceğini dert edinerek bu ülkenin geleceği adına mücadele eden Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütüdür. Bu vesileyle birlikte sendikal mücadelede yol yürüdüğümüz ve talebesi olmaktan onur duyduğum Memur Sen’in kurucu genel başkanı Merhum M.Akifİnanağabeyimizin de rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Aş ve iş bekleyen insanların gelecek umutlarını yeşertecek olan yeni bir dönemi başlatma iradesinin arefesindeyiz. Ama çok daha önemlisi, coğrafyamızda meydana gelen ve çevremizi ateş çemberine dönüştüren hadiselerde Türkiye üzerine yapılmaya çalışılan operasyonlara ‘Dur’ demenin de arefesindeyiz. Bu ülkede 1 Kasım seçimleri, ekonomik ve siyasi istikrarın çok daha ötesinde bir anlam ifade ediyor. 1 Kasım seçimleri,bu ülkede binlerce yıl birlikte yaşamış ve birlikte yaşama hukukunu kendi hukukunun önüne koymuş olan toplum olarak buna halel getirecek yaklaşımlara ‘Dur’ demenin de en önemli fırsatıdır” dedi. 

AK Vekil adayı Kaçar, “Biz bu ülkede bir ve kardeş olarak yaşamak istiyoruz. Bu ülkede Kürdü’yle, Arab’ıyla, Türküyle, Alevi’siyle, Sünni’siyle beraber yaşama hukukumuzun gereğini yerine getirme iradesiyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu ülkede demokratik mücadeleye, barışa, kardeşliğe evet, ancak; ötekileştirmeye, kendisi gibi düşünmeyenlere hayat hakkı tanımayan, silah üzerinden şiddet dilini kullanmayana yaklaşımlara hayır demek durumundayız. Aksi takdirde ülkemizin üzerine yapılmaya çalışılan operasyonlara dur deme gücünü ve iradesini kendimizde bulamayabiliriz. Onun için bizim başka bir memleketimiz yok. Başka bir Siverek’imiz yok, başka bir Urfa’mız yok, başka bir Türkiye’miz de yok” diye konuştu.

AK ADAY YETKİN ADIYAMANLILAR DERNEĞİNDE;
“Huzur için birlik olalım”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, ayak basmadık yer kalmayıncaya kadar seçim gezilerini sürdürüyor. AK aday Yetkin, AK Parti iktidarı ile ülkemizin kazanmış olduğu siyasi ve ekonomik istikrarın sürmesi için 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlarımızın AK Partiye olan desteğinin daha da artarak devam etmesini arzu ettiklerini, birlik beraberlik içerisinde hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Beraberinde Haliliye Belediye Meclis üyesi Halil Yetkin ile birlikte Adıyamanlılar Derneğini ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahman Yetkin, “Adıyaman bize yabancı değil. MÜSİAD olarak Adıyaman Koordinatörü olmam münasebetiyle sürekli gidip gelirdim, Onun için Adıyaman ile her zaman haşır neşir oluyorduk. Onun için bize yabancı değiller. Malum Urfa’mızda da seçim nedeniyle çalışmalar var. Bizde bu çalışmalar çerçevesinde Adıyamanlılar Derneğimizi ziyaret ettik. Sizin bizden talepleriniz olabilir, bizim de sizlere söyleyeceklerimiz var. Bilindiği gibi 1 Kasım seçimleri çok önemli. Gerçekten çok önemli. Birlik beraberliğimizin devamı, milletimizin huzuru için aramıza nifak sokmaya çalışanlara fırsat vermeyelim” diyerek 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek olmaya devam edilmesi gerektiğini, AK Partinin tek başına iktidar olması demenin ülkemizin, insanlarımızın huzur ve refahı, istikrarın devam anlamına geldiğini söyledi.

 
Son Güncelleme: 22.10.2015 19:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner57

banner54