Ak parti encümen ilçe listeleri

Şanlıurfa Ak Parti Haliliye ve Karaköprü İlçesi Belediye Meclis üye adaylarını açıkladı Sıra

Ak parti encümen ilçe listeleri

Şanlıurfa Ak Parti Haliliye ve Karaköprü İlçesi Belediye Meclis üye adaylarını açıkladı Sıra

18 Şubat 2014 Salı 17:16
14279 Okunma
Ak parti encümen ilçe listeleri
Şanlıurfa Ak Parti Haliliye ve Karaköprü  İlçesi Belediye Meclis üye adaylarını açıkladı Sıra
 
HALİLİYE İLÇESİ
 
1    Aysel Göncü    İl.Kad.Kol.Bşk
2    Ahmet İnan    Doktor
3    Nihat Kılıç    Avukat
4    Ahmet Çiftçi    Uzman Doktor
5    Osman Uludağ    İl.Genç.Kol.Bşk
6    Mehmet Selim Polatkan    Ziraat Müh.
7    Cuma Demir    Serbest
8    Halil Ataş    Çiftçi
9    Ali Veziroğlu    Sanayi
10    Ali Doğan    Serbest
11     Hande Çankaya    Ev Hanımı
12    Nusret Kaya    Anestezi
13    Halil Yetkin    Esnaf
14    İbrahim Felhan    Çiftçi
15    Abdulkadir Altundağ    Kuyumcu
16    Mehmet Keskin    Esnaf
17    Mahmut Saatçi    Avukat
18    Mehmet Aslan    İnşaat Ve Fizik Mez.
19    İmam Fidanoğlu    Tekstil
20    Emir Elden    Esnaf
21    Feyyat Akbaş    Tekstil
22    Emin Çoşkun    Tekstil
23    Abdulkadir Bağış    Esnaf
24    Hasan Kaya    Esnaf
25    Müslüm Yüksel    Eczacı
26    Mehmet Erol    Serbest
27    İhsan Akyüz Gücüyetmez    Serbest
28    Mehmet Toprak    İşletme Müd.
29    Erdal Deniz    Serbest
30    Melike Fulden Kapaklı    Mimar
31    Nihat Akbıyık    İş Adamı
32    İbrahim Tapşık    Emekli
33    İbrahim Halil Yılmaz    Harita Müh.
 
Yedek Kontejan
Sıra No    Adı Ve Soyadı    Mesleği
1    Faruk M. Akçal    Yüksek Mimar
2    İsmail Güneş    Ticaret
3    M.Ferhan Karaçizmeli    Çiftçi
4    Abdurrahman Beyaz    Emekli Öğrt.
 
KARAKÖPRÜ İLÇESİ
 
 
Ahmet Kaytan
 
İsa Kızıldemir
 
Cihan Canbeyli
 
Celal Şeker
 
Metin Baydilli
 
Ümran Bilim
 
Müslüm Topal
 
Celal Çakmak
 
Vildan Gönüllü Çelik
 
Sait Toprak
 
Ufuk Karakeçili
 
Mithat Şaka
 
Mehmet Nimetoğlu
 
Mehmet Emin İfşa
 
Bekir  Sıtkı Akyol
 
Mehmet Azemoğlu
 
M.Emin Aslan
 
Mehmet Sadık Sade
 
Hüseyin Paf
 
Mehmet Mevlüt Keklik
 
Eda Çakmaklı
 
Yaşar Aksoy
 
Ali Atlas
 
İbrahim Halil Çiftçi
 
Mahmut Şevket Kuyumcu
 
İbrahim Güzel
 
İbrahim Halil Karakaş
 
Necmi Can 

EYYÜBİYE LİSTESİ
 
Mustafa Tepe, Mehmet İlhami Günbeği, Levent Çelik, Ahmet Haşim İnan, Gülsüm Sobay, Mehmet Salih Uğur, Bahattin Demir, Hüseyin Yıldırım, Necmettin Sağlam, İsmail Demirbaş,Aziz Aslan, Mustafa Korkmaz, Sinan Yavuz, Ahmet Sambur, Ahmet Toprak, Abdülkadir Akbaş, Hasan Batan, Bilal Tekatli, Feride Yudumkılıçoğlu, Halil Kızılelma, Mehmet Emin Mizan, Ali Rıza Şenbahar, İbrahim Göktaş, Ahmet Başgök, Handan Karataş, Yusuf Mert, Mehmet Sel, Ahmet Akbaş, Şafak Acar, Emine Avdan, Abdülkerim Dörtkardeş, Mehmet Emin Özyavuz, Mustafa Demir, Sait Kaya, Hümeyit Bilbay, Cuma Elgün ve Mehmet Ataş
Son Güncelleme: 18.02.2014 23:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner54

canlı bahis
bahis
türkçe bahis siteleri
canlı bahis
bedava bonus veren bahis siteleri
canlı bahis siteleri
bahis siteleri
canlı bahis oyna
deneme bonusu
adana escort
gaziantep escort
adana escort
gaziantep escort
1xbet
mersin escort
dizibox izle