AK Parti seçim çalışmaları devam ediyor

.

AK Parti seçim çalışmaları devam ediyor

.

23 Ekim 2015 Cuma 15:28
7004 Okunma
AK Parti seçim çalışmaları devam ediyor
CEVHERİ TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim bürosu açılışında konuşan Cevheri, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri Eyyübiye ilçesi ve Karaköprü’de Seçim bürosunda seçmenlerle bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdüren Mehmet Ali Cevheri gitmedik ilçe gezmedik mahalle bırakmıyor. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Cevheri, vatandaşlara 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatıyor.
Seçim bürosunda seçmenlere seslenen Mehmet Ali Cevheri, “Biz yola çıkarken Cenabı Allah’a elimizi açarak şu duayı ettik; Yarabbi bizi insanımıza hizmetkar eyle. Bize onlara hizmet etme imkanını ver hamdolsun Cenabı Allah bugün bizleri sizlerin karşısına getirdi. İnşallah sizlere hizmetlerin en güzelini getirmeye çalışacağız. İnanıyorum ki bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır.  Ben inanıyorum ki bu güzel insanlar her şeyin en güzelini hak ediyor. Zaten bizim anlayışımız Batı’da ne varsa Doğu’da o olacak, şehirde ne varsa köyde de o olacak.  Herkes bu memleketin asil evladı.  Herkes bu vatanın bu güzel ülkenin ortak paydası ve vatandaşıyız. Hepimiz hizmetlerin en güzeline layıkız. Ancak sizlere bu güzel hizmetleri getirebilmemiz için sizlere hizmet edebilmemiz için, sizlere hizmetkar olabilmemiz için sizlerin de bizlere izin vermeniz lazım. Bize destek barmeniz lazım. Özellikle ve özellikle sizlerin bizlere sahip çıkması lazım.   1 Kasım’da çok önemli bir seçime gidiyoruz. Aslında siz orada oy atarken sadece bir partiye oy atmıyorsunuz.  Çocuklarınızın geleceğine oy atıyorsunuz.  Aydınlık yarınlara oy atıyorsunuz. Huzura, barışa, kardeşliğe ve istikrara oy atıyorsunuz.  Çünkü ya huzur ve barış gelecek, istikrar gelecek veya kaos ve huzursuzluk gelecek” dedi.
 
AK VEKİL ÖZCAN SEÇİM TURUNDA;
“AK Parti kazanırsa Türkiye kazanacak”
 
(GÖRÜNTÜLÜ – FOTOĞRAFLI)
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan yaklaşan seçimler öncesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi Eyyübiye İlçesine bağlı bulunan ve Payamlı Bölgesi olarak bilinen yerleri gezerek destek istedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, Eyyübiye ilçesine bağlı bulunan ve Payamlı Bölgesi olarak adlandırılan bölgede yer alan Bildin, Aşağı Çaykuyu Köyü, Aşağı Hemedan, Orta Hemedan, Yukarı Hemedan, Dikme, Bağrıyanık ve Atlıkonak Köylerini gezerek AK Parti için destek istedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan'ın Payamlı Bölgesindeki köylerde yapmış olduğu gezilere Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Eyyübiye Beledyesi Meclis Üyesi M.İlhamiGünbeği, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban'ın yanı sıra AK Partililer eşlik etti.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan Eyyübiye kırsalında yapmış olduğu gezilerde yapmış olduğu açıklamalarda, çalışmalar sırasında yaptığı açıklamalarda, Türkiye güçlendikçe vatandaşların sağlık, eğitim başta olmak üzere her alanda çok daha kaliteli hizmetler almaya başladığını ifade etti.
Şanlıurfa’nın güçlü olması, Türkiye’nin güçlü olması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “Beraberce güçleneceğiz ki bütün dünyaya biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız, biz güçlüyüz, biz kudretliyiz diyebilelim” dedi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan, AK Parti’nin bugüne kadar kendisine emanet edilen hiçbir oyu heba etmediğini, hiçbir zaman da heba etmeyeceğini belirtti.
“Vatandaş AK Partiye oy verdi, ’hizmet edeceksin’ dedi, biz de hizmet ettik” diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “Vatandaş daha çok oy verdi, biz daha çok hizmet ettik. 1 Kasım’da daha çok oy verecek, bizler daha çok hizmet edeceğiz. Bizler hizmet etmek için bu yolun yolcusuyuz. Sadece milletvekili olmak için bu yola çıkmış değiliz” diye konuştu.
Ülkeye sahip çıkmanın farklı yollarının bulunduğunu anlatan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “Askerimiz, silahını kuşanacak ve sınırda nöbet tutarak ülkeye sahip çıkacak; eczacımız, doktorumuz, öğretmenimiz, siyasetçimiz işini iyi yaparak. Bayraksız, ezansız, topraksız bırakmamak için bu ülkeye sahip çıkacağız. 7 Haziran’da bizim gücümüzde biraz azalma oldu, hemen terör örgütü başını kaldırdı. Bu ülke için menfaati olanlar, hesabı olanlar hesabını görmeye çalıştı. Onların hesabını lütfen siz 1 Kasım’da görün. Onların cevabını inşallah 1 Kasım’da verin” ifadelerini kullandı.
Bu işin artık bir memleket meselesi olduğunu vurgulayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, şöyle devam etti;
“Bu seçim, Türkiye’nin bekası, geleceği, varlığı için son derece önemli bir seçim. Bunu anlatacağız ki vatandaşımızın kafası karışmasın. 1 Kasım’da inşallah dosta, düşmana çok kuvvetli bir cevap vereceksiniz. İnşallah 1 Kasım’da AK Parti yeniden tek başına iktidara gelecek. AK Parti kazanırsa Türkiye kazanacak. AK Parti’nin kazanması demek; huzur, istikrar, güven demektir.”
GÜLPINAR: URFA’NIN HUZURA İHTİYACI VAR
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kasım Gülpınar kendi adına açılan seçim bürosunda seçmenlere seslendi.  Gülpınar, 1 Kasım’da Urfa’nın değil bütün Türkiye’nin kaderini oylanacağını söyledi.
Şanlıurfa eski İl Genel Meclis Üyesi Celal Akıl Paşabağı Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde Kasım Gülpınar’a seçim bürosu açılışı düzenledi.  Seçim bürosunun açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kasım Gülpınar, Mehmet Ali Cevheri, Haliliye İlçe Teşkilatı, İL Kadın Kolları üyeleri ve gençlik kolları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Seçim bürosunun açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kasım Gülpınar, “Değerli dostlar şuarada artık son viraja girdiğimiz bir dönem yaşıyoruz. Yaklaşık 10 gün sonra inşallah çok hayati bir seçime gideceğiz. Sadece Urfa’nın değil bütün Türkiye’nin kaderini oylayacağız. İnşallah bu seçimde biz Urfa olarak geçen seçimdeki rehavetimizi bir kenara bırakarak ve bundan bir ders çıkararak bütün arkadaşlarımız bütün yönetimdeki arkadaşlarımız dört elle sarıldığımız bir seçim dönemi geçirdik. Bugüne kadar gösterdiğimiz gayreti son 10 günde de göstererek buna hiç şüphem yok 1 Kasım’da Urfa’yı o özlem duyduğu aydınlık günlere yeniden kavuşturacağız ve sadece Urfa’yı değil Türkiye’de de tekrar AK Parti’nin o ihtişamlı tek parti dönemine inşallah hep birlikte 1 Kasım gecesi merhaba diyeceğiz. Bizler tabi bu süreçte 7 Haziran’dan sonra çok farklı bir dönem yaşadık. özellikle genç arkadaşlarımızın çok bilmediği çokta aşina olmadığı hep AK Parti hükümeti ile haşir  neşir olan AK Parti’nin nimetlerini gören genç arkadaşlarımın farkına varmadığı ama aslında büyük bir tehlike olarak önümüzde duran bir huzursuzluk ve istikrarsızlık belası ile yüz yüze geldik” dedi.
AK Aday Mehmet Ali Cevheri ise yaptığı açıklamada “Sizlere hizmet etmek bizler için şereflerin en büyüğü olacaktır. Ben inanıyorum ki Kasım Bey ile güzel bir kadro güzel bir ekip oluşturacağız. Biz bu gayretimizi bütün enerjimizi size hizmet etmek için harcayacağız” ifadelerini kullandı.
 
AK VEKİLLER VE AK ADAYLARDAN SKM’YE ZİYARET;
“SKM, yüzümüzü AK ediyor”
AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Prof.Dr. Mazhar Bağlı ve Hamide Sürücü ile AK Vekil adayları Av. İbrahim Halil Yıldız, Av. Kemalettin Yılmaztekin, Dr. Fatih Aksoy ve Mehmet Arkan, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM)’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar, fikir alış verişinde bulundular.
Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa ziyareti öncesinde SKM’yi ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Prof.Dr. Mazhar Bağlı ve Hamide Sürücü ile AK Vekil adayları Av. İbrahim Halil Yıldız, Av. Kemalettin Yılmaztekin, Dr. Fatih Aksoy ve Mehmet Arkan, SKM Başkanı Abdülkadir Kol ve Başkan Yardımcısı Dede Osman Denek ile Abdurrahman Kırıçı’dan SKM çalışmaları konusunda bilgi aldılar.
Program ve Medya Birimlerinin görevlerinin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, sorular yöneltip geniş bilgiler alan AK Vekiller ve AK Vekil adayları, Allah’ın izni, AK camianın da planlı çalışmasıyla 1 Kasım seçimlerinin AK Partinin zaferiyle sonuçlanacağını belirttiler.
SKM çalışmaları ile ilgili Başkan Yardımcısı Dede Osman Denek AK Vekillere ve Vekil adaylarına bilgiler verirken, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti SKM Başkanı Abdülkadir Kol da, istişarenin her zaman doğru olduğunu ve yapılması gerektiğini belirterek, “Büyüklerimiz, ‘Akıl akıldan üstündür’ der ve birkaç fikrin sonucu daha güzel şeyler ortaya çıkar düşüncesiyle fikir alış verişinde bulunduk” dedi. Son Güncelleme: 23.10.2015 17:01
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner57

banner54