İşte Şanlıurfa Belediye Meclis Üyeleri

31 Mart yerel seçimlerinde, Şanlıurfa'nın merkez ilçelerindeki Belediye Meclis Üyeleri belli oldu. İşte o liste!

İşte Şanlıurfa Belediye Meclis Üyeleri

31 Mart yerel seçimlerinde, Şanlıurfa'nın merkez ilçelerindeki Belediye Meclis Üyeleri belli oldu. İşte o liste!

02 Nisan 2019 Salı 09:44
476 Okunma
İşte Şanlıurfa Belediye Meclis Üyeleri

 Şanlıurfa Belediye Meclis Üyeleri

Haliliye Belediye Meclis Üyesi Listesi

1.Mehmet Emin Aslan (AK Parti)

2.Ahmet Demir (AK Parti)

3.Ali Kaya (AK Parti)

4.Hamit Yıldız (AK Parti)

5.Demet Saatçi Güven (AK Parti)

6.Mehmet Salih Saraç (AK Parti)

7.İmam Fidanoğlu (AK Parti)

8.Hayati Dedeoğlu (AK Parti)

9.Vedat Karaoğlu (Saadet Partisi)

10.Faruk Bayuk (AK Parti)

11.Cengiz İzgördü (AK Parti)

12.Mahmut Aynıberk (AK Parti)

13.Fatih Özdemir (AK Parti)

14.Cumali Koç (Saadet Partisi)

15.Cuma Demir (AK Parti)

16.İbrahim Halil Kaya (AK Parti)

17.Mehmet Emin Ataş (AK Parti)

18.Ali Veziroğlu (AK Parti)

19.İbrahim Ay (AK Parti)

20.Mehmet Öncel (Saadet Partisi)

21.Nusret Kaya (AK Parti)

22.Mehmet Keskin (AK Parti)

23.Ali Doğan (AK Parti)

24.Gülistan Satış (AK Parti)

25.Ömer Faruk Aksoy (Saadet Partisi)

26.Osman Karaağaç (AK Parti)

27.İbrahim Felhan (AK Parti)

28.Emin Coşkun (AK Parti)

29.Ahmet Çakar (AK Parti)

30.Nurullah Karakeçili (AK Parti)

31.Hasan Özer (Saadet Partisi)

32.Abdulkadir Bağış (AK Parti)

33.Emin Demirkol (AK Parti)

34.Ahmet Çellik (AK Parti)

35.Feyyat Akbaş (AK Parti)

36.İmam Kılıç (Saadet Partisi)

37.Abdulkadir Kamik (AK Parti)

Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Listesi:

1.Cihan Canbeyli (AK Parti)

2.İbrahim Tapşık (AK Parti)

3.Muhammed Erkan Çiftbudak (AK Parti)

4.Ahmet Kaytan (AK Parti)

5.Osman Uludağ (AK Parti)

6.Fırat Sultan (Saadet Partisi)

7.Tayyar Yetim (AK Parti)

8.Celal Şeker (AK Parti)

9.Bahyettin Bereket (AK Parti)

10.Ahmet Süzen (Saadet Partisi)

11.İbrahim Halil Topal (AK Parti)

12.Ufuk Karakeçili (AK Parti)

13.Fehmi Öncel (AK Parti)

14.Mehmet Çoban (Saadet Partisi)

15.Mustafa Akaslan (AK Parti)

16.Abdülaziz Badıllı (AK Parti)

17/Ömer Dusak (AK Parti)

18.Fevzi Aydınlık (Saadet Partisi)

19.Mahmut İstegün (AK Parti)

20.Metin Kürkçüoğlu (AK Parti)

21.Şeymanur Avcı (AK Parti)

22.Ömer Faruk Korkmaz (Saadet Partisi)

23.Halil Öncel (AK Parti)

24.Ali Kılıç (AK Parti)

25.Zeynel Uzundal (AK Parti)

26.Mehmet Büyükfırat (Saadet Partisi)

27.Ramazan Şerif Uma (AK Parti)

28.Oktay Doğan (AK Parti)

29.Seher Kılıç (AK Parti)

30.Halil Kızılelma (Saadet Partisi)

31.Şih Müslüm Korkmaz (AK Parti)

Şanlıurfa Eyyübiye meclis Üyesi listesi.

1 Sait kaya

2 Faruk Mehmet akcal

3 Ahmet Haşim İnan

4 Serdar Şeyhanlı oğlu

5 Serdar yavuz

6 Hasan Karataş

7 Ali Çiftçi

8 Abdulkadir şahser

9 Ömer Sapan

10 Mehmet Çelik

11 Hüseyin Yıldırım

12 Necmettin sağlam

13 Ayad Alpak

14 İsmail Özbek

15 Mustafa korkmaz

16 İbrahim dağ

17 Abdullah samak

18 Ahmet sacakli

19 Gülten balci

20 Mustafa fidaniglu

21 Mahir öge

22 İbrahim Halil Beyaz

23 Halil müjde

24 Yakup Kılınç

25 Murat Karataş

26 Mehmet sel

27 Seydi modanli

28 Abdulkadir akbaş

29 Ahmet Çoban

30 Mahmut birinci

31 İzzet Çiftçi

KONTENJANLAR

Ahmet Kenan Kayral

Ali Malkoç

İbrahim Halil güneş

Mehmet Demir

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner57

banner54